29.05.2024 Uudised

Vormsil toimunud infopäev pakkus inspiratsiooni ja uusi teadmisi

24. mail toimus SA Läänemaa poolt korraldatud sisukas ja informatiivne infopäev Vormsi ettevõtjatele - tutvustati saare majanduslikku arengut, kuulati uusi ärivõimalusi ja tutvuti väikese kogukonna tegevustega. 
Vallavanem Maris Jõgeva tutvustas Vormsi üldplaneeringu eelnõud (fookus tootmis- ja ärimaadel), MTÜ Kodukant Läänemaa poolt tutvustas LEADER meetmeid Maarja Pikkmets.

Vormsi ühisköögi rajamise projekti tutvustas Ebekai Härm (Ühisköögist lühemalt: tegemist oleks kohalikust toidutoorainest väiketootmiseks vajaliku hoonega, mida saare ettevõtjad saaksid kasutada piima, liha ja kalasaaduste valmistamiseks. Kuna kohaliku tooraine väärindamine ja sellel põhineva ettevõtlussuuna edendamine on ka üheks arengusuunaks Vormsi valla arengukava järgi. Projekti konsultandiks on Ebekai Härm).

Toetusmeetmete infot ettevõtjatele jagas SA Läänemaa ettevõtluskonsultant Marelle Saar. Turismijuht Ivika Uusmaa tegi ettekande  Läänemaa turismivaldkonna arengusuundadest ning turundusjuht Riina Simmer rääkis andmehalduse vajalikkusest ja võimalikkusest uuenenud Puhka Eesti keskkonnas. Lisaks eeltoodule oli päevakavas Läänemaad ja Vormsit puudutav Tervisekassa info ülevaade. 

Infopäeval jagatud slaidid:

 Ettevõtluse ülevaade 24.05 Marelle Saar

 24.05 Ebekai Härm

 24.05.2024 Ivika Uusmaa

 24.05 Riina Simmer

*  Vormsi on 93 km² suurune saar Läänemeres, Lääne maakonna territooriumil. See on suuruselt neljas saar Eestis. Legendi kohaselt sai saar nime Islandi viikingi Ormi järgi, teise versioonina on pakutud Püha Olavi legendist kirjeldatud mereröövel Ormi, kolmandana 13. sajandi piiskoppi Ormi. (Wikipedia)

Kutsume kõiki kogema ja avastama seda väikest saart!
Riina Simmer
turundusjuht

SA Läänemaa
Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri