23.01.2024 Uudised

Visit Haapsalu tutvustas Haapsalut ja Läänemaad Helsingi Matkamessil 18.-21.01.2024

Möödunud nädalal täitus Helsingi messikeskus rõõmsate naeratuste ja reisiplaanidega, sest toimus Soome aasta suursündmus – Matkamess 2024. Üritus, mis pakkus külastajatele mitmekesist valikut reiside ja sihtkohtade kohta üle kogu maailma.

Matkamessi raames olid kohal kümned reisikorraldajad, hotellid ning paljud teised seiklus-ja reisihuviliste jaoks olulised osapooled. Messikeskus oli täis värvikaid stende, kus külastajad said tutvuda erinevate sihtkohtade, seiklusmatkade ja kultuurireiside pakkumistega. Samuti  korraldati ka erinevaid töötubasid ja ettekandeid, kus külastajad said kuulda reisiekspertide nõuandeid.

Eesti stendis (Visit Estonia) üks osalejatest oli ka Visit Haapsalu, kes esindas Haapsalut ja Läänemaa piirkonda. Haapsalu esindus tutvustas oma ainulaadset rannarootsikultuuri, looduskauneid paiku ja mitmekesiseid matkamisvõimalusi. Samuti kutsusime messikülastajaid üles avastama Eesti võluvat linna, kus elab Valge Daam ja nautima Haapsalu linnas toimuvat mitmekesist kultuuriprogrammi. Tutvustasime ka mitmeid kohalikke matkaradasid ja looduskaitselisi alasid, mis muudavad Läänemaa atraktiivseks sihtkohaks matkasõpradele ja linnurände huvilistele.

Nägime, et tänu mitmekülgsele kultuurikavale on Haapsalu jätkuvalt soomlastele atraktiivne sihtkoht. Ürituse lõppedes olime Haapsalu ja Läänemaa esindajatega väga rahul külastajate huvi üle. Matkamess on suurepärane võimalus, kus tutvustada Haapsalu linna, vaatamisväärsusi, ilusat Läänemaad, rannarootsikultuuri ja meie oma, Vormsi saart.

Järgmine mess, kus oleme taas osalemas on rahvusvaheline turismimess Tourest, mis toimub 8.-10. veebruaril 2024 Eesti Näituste Messikeskuses, Tallinnas.

Tulge julgelt meid sinna tervitama!

Täiendav info:
Riina Simmer
DMO digturundusjuht Läänemaal

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri