06.09.2023 Uudised

Visit Estonia kutsub kestliku turismi uuringu tulemuste online esitlusele

Visit Estonial ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumil on hea meel kutsuda Teid turismisektori kestlikkust käsitleva uuringu tutvustusele.

Vastvalminud uuring aitab mõista, milline on Eesti turismisektori teadlikkus kestlikkusest ning toob välja peamised takistused ja väljakutsed, mis mõjutavad turismis kestlike põhimõtete rakendamist. Uuringu tulemina esitletakse konkreetseid soovitusi, mis aitavad edendada kestlikkust nii väike- ja maapiirkonna ettevõtetes kui ka suuremates rahvusvahelist koostööd tegevates turismiettevõtetes.

Uuringu „Kestliku turismi hetkeolukord, eeldused, mõju ja investeeringu- ning toetusvajadused turismisektorile“ koostas HAAP Consulting.

Uuringu esitlus toimub teisipäeval, 26. septembril kell 13 otseülekandena.

Otseülekannet saab jälgida Visit Estonia blogis ja Puhka Eestis turismiveebis. Esitlus kestab orienteeruvalt tund aega, järgnevad küsimused ja arutelu.

Palume ennast esitluse kuulamiseks registreerida. Kõikidele registreerunutele saadetakse ülekande link päev enne esitlust.

Turismisektor saab vähendada kliimamuutuste mõju, edendada säästvat tarbimist ja tootmist ning kaasata kogukondi. Muutused saavad alguse meist endist!

Täiendav info:

Piret Koodi
kliendisuhete juht
turismiturunduse valdkond
turismiosakond
EASi ja KredExi ühendasutus
+372 517 2072
+372 627 9726
piret.koodi@eas.ee

EAS ja KredEx ühinesid. Ühendasutuse juriidiline nimi on Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA, kuid üleminekufaasis jätkub teenuste pakkumine KredExi ja EASi kaubamärkide alt.
www.eas.ee
www.kredex.ee

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri