08.04.2024 Uudised

Visit Estonia ja Visit Tallinn kutsuvad väliskülastajate uuringut tutvustavale veebinarile -järelvaadatav

Visit Estonia ja Visit Tallinn kutsuvad kõiki huvilisi veebinarile “Eesti ja Tallinna väliskülastaja: kes ta on ja milline on tema külastuskogemus” 23.04 kell 10-12 

Visit Estonia turismiuuringute koordinaator Piret Kallas ja Tallinna turismiosakonna analüütik Asko Tamm annavad ülevaate 2023. aasta veebruarist 2024. aasta jaanuarini Turu-uuringute AS poolt läbi viidud väliskülastajate uuringu tulemustest ja huvitavamatest leidudest nii Eesti kui Tallinna lõikes.

Samuti tutvustatakse, kuidas kasutada uuringu interaktiivset töölauda ja vesteldakse laiemas ringis uuringute tulemuste tõlgendamisest ja andmete olulisusest nii ettevõtte kui ka sihtkoha äriotsuste tegemisel.

Registreeru kuni 19.04 23.04 VE ja VT infoveebinari "Eesti ja Tallinna väliskülastaja" registreerimisvorm (office.com)

Infoveebinari korraldavad koostöös Visit Estonia (EASi turismiosakond) ja Visit Tallinn (Tallinna turismiosakond). 

Kokku osales uuringus 7016 väliskülastajat, näost-näkku küsitlus toimus Tallinna sadamas, lennujaamas ja bussijaamas, Tartu bussijaamas, Valgas ja Iklas.

Vaata veebinari järgi siit.  


Täiendav info:

Piret Koodi
kliendisuhete juht
turismiturunduse valdkond
turismiosakond
EASi ja KredExi ühendasutus
piret.koodi@eas.ee


Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri