20.05.2024 Uudised

TalTech tasuta koolitus "Külalislahkuseäri juhtimine"- grupp täis

Maist juunini kestvale koolitusele on oodatud majutus- ja toitlustusäris tegutsevad juhid, töötajad ja tööleasujad eesmärgiga kujundada osalejate teadlikkust ja oskuslikkust külalislahkuseäris. 
Koolituspäevade sisuks on: 
* äriühingute valitsemine;
* teenindusettevõtte strateegiline juhtimine;
* protsessid;
* turundus;
* jätkusuutlikkus ja kestlik toidusüsteem.
Koolituse viivad läbi TalTechi lektorid Mike Wahl ja Eliis Salm.
Kaheksal korral õhtuti kohtutakse Tallinnas TalTechi linnakus.  Koolitus on osalejale tasuta, kuid eeldatakse vähemalt 80% osalemist. Loe koolituse sisust ja tingimustest lähemalt siit.

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri