25.06.2024 Uudised

Palun osale küsitluses: Green Key temaatilised töötoad

Hea turismiettevõtja!

Green Key programmi elluviijad paluvad abi, et selgitada välja, millistes Eestimaa piirkondades on huvi märgise taotlemise vastu ning vajadus praktiliste töötubade järele kõige suurem. 

Küsitluse täitmine võtab praegu, kõige kibedamal turismihooajal vaid mõne minuti, kuid aitab läbiviijatel jõuda sügisel sinna, kus vajadus kõige põletavam: 

KÜSITLUS - ANKEET 

Green Key on turismiettevõtetele mõeldud rahvusvaheline ökomärgis, millega tunnustatakse turismiettevõtte kestlikku tegutsemist.

Green Key pakub turismiettevõtetele tegevusmudelit keskkonnahoiu ja kestliku mõtteviisi arendamiseks oma ettevõttes.

Tunnustuse saanud ettevõttel on õigus kasutada Green Key logo oma turunduskanalites. Külastajatele annab Green Key märgis teadmise, et ettevõte on pühendunud keskkonnamõju vähendamisele. 

EASi ja Kredexi ühendasutuse turismiosakond koostöös BDA Consulting OÜ ja Stockholmi Keskkonnainstituudi Tallinna Keskusega korraldab 2024. aasta sügisel kolm Green Key töötuba erinevates Eesti piirkondades.

Töötoad on maksimaalselt praktilised ning suunatud uutele, aga ka korduvatele märgise taotlejatele, et tõsta keskkonnateadlikkust ning lihtsustada taotlusprotsessi. 

Teie tagasiside põhjal planeeritakse töötubade toimumisasukohad, et need oleksid võimalikult kättesaadavad ja kasulikud osalejatele. 

Rohkem infot Green Key märgise ja selle taotlemise kohta: Puhka Eestis või green.key@eas.ee

Jooksvad uudised ka Facebookis: Green Key Estonia

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri