28.02.2024 Uudised

Märtsis toimub Tartus loodusturismi konverents

12. märtsil korraldab Eesti Maaülikooli elurikkuse ja loodusturismi õppetool koostöös Põllumajandus- ja keskkonnainstituudiga Tartus EMÜ VII Loodusturismi Konverentsi 30 aastat Eesti loodusturismi - kuidas edasi?”

Konverentsil on võimalik kuulda sõnavõtte loodusturismi ettevõtjatelt, Eesti Loodusturismi Ühingu ja EMÜ esindajatelt ning looduskeskkonnas tegutsevalt psühholoogilt. Eesti ekspertide kõrval astuvad konverentsil üles ka kaks välisesinejat. Esimene neist tutvustab Norra loodusturismi näiteid ning teine käsitleb reisimist läbi järgmise põlvkonna meelte ja südamete.

Tutvu konverentsi programmiga ja registreeru!

Konverentsi saab jälgida ka veebis: https://video.emu.ee/

Konverentsi kaasrahastab EASi ja KredExi ühendasutus.

 

 

 

 


Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri