22.03.2024 Uudised

Harjumaal toimus põnev nutifoto koolitus

21. märtsil toimus Harju-, Rapla- ja Läänemaa turismiettevõtjatele ja turundusspetsialistidele suunatud nutifoto koolitus, mille viis läbi viimased 15 aastat fotograafina töötanud Jarek Jõepera. Digipädevusi tõstva koolituse raames õpiti ettevõtte teenuseid paremini turundama.

Koolituse sisu hõlmas ülevaadet nutitelefoni kaamerate kasutamise võimalustest, seadistustest ja kompositsioonist. Õpiti pildistama inimesi, ruume, hooneid ja jagati praktilisi nõuandeid, kuidas pilti töötluse abil väljapaistvamaks teha.

Harju-, Rapla- ja Läänemaa DMO juhi Karmen Paju sõnul said huvilised praktiliste näpunäidete ja fotode analüüsi kaudu teada, kuidas üksainus pilt võib öelda rohkem kui tuhat sõna ning kuidas see võib muuta ettevõtte lugu ning köita rohkem tähelepanu.

Koolituspäeva teises pooles said osalejad rakendada eelnevalt õpitut praktilistes olukordades.

Koolitus toimus Tallinn Viimsi SPA Hotellis, selle korraldas Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO läbi Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse.


Lisainfo: 

Karmen Paju
Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO juht

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO
Sirge 2, 10618 Tallinn  
Tel +372 506 3770
E-post: karmen@heak.ee

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri