18.12.2023 Uudised Uudiskiri

Harju-, Rapla- ja Läänemaa DMO tutvustab uut turismiprofessionaalide veebikodu

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
PRESSITEADE
18.12.2023

Harju-, Rapla- ja Läänemaa DMO tutvustab uut turismiprofessionaalide veebikodu

Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO (Destination Management Organization) ja disainiagentuuri Neway koostöös valmis piirkonna turismiprofessionaalidele suunatud kaasaegne ning kasutajasõbralik veebiplatvorm, mille loomisel kasutati strateegiliste tööriistadena disainmõtlemist ja teenusedisaini. Veebilehe sisu keskendub mitmele olulisele aspektile:

Informatsiooni kättesaadavus. Veebi on koondatud omavahelist koostööd soodustav oluline teave, mis on vajalik turismisektoris tegutsevatele spetsialistidele: piirkondlikud turismiuudised, valdkondlik õigusloome, turismistatistika, strateegiad, piirkondade sihtkohad jms.

Koolitus ja areng. Veebilehelt on leitavad erialased koolitused, seminarid ja juhised, mis aitavad turismiettevõtjatel oma oskusi täiendada ja end kursis hoida uusimate turismivaldkonna suundumustega.

Usaldusväärsus. Kvaliteetne veebileht aitab luua pikaajalisi ja usalduslikke suhteid, mis aitavad kaasa piirkonna turismitulude suurendamisele ja rahvusvahelise konkurentsivõime parandamisele.

Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO juhi Karmen Paju sõnul on veebilehe arendus pidev ja pikaajaline protsess, mis ei peaks kunagi jõudma lõplikku punkti. Tegemist on olulise tööriistaga, mis on suunatud erinevate osapoolte, s.o turismivaldkonna spetsialistide ja ettevõtete, riigi- ja kohalike omavalitsuste ja kolmanda sektori esindajate informeerimisele.

Harju-, Rapla- ja Läänemaa DMO on turismisihtkohtade strateegiliseks juhtimiseks, arendamiseks ja turundamiseks loodud koostöömudel. Piirkonna juhtpartneriks on SA Harju Ettevõtlus ja Arenduskeskus, põhipartneriteks on Sihtasutus RAEK ja SA Läänemaa, kaaspartnerid Harjumaa Omavalitsuste Liit ja Raplamaa Omavalitsuste Liit. Koostöövõrgustikku kuuluvad piirkonna omavalitsused, LEADER tegevusrühmad, turismiettevõtjate ühendused, turismiettevõtjad ja teised turismi külastuskeskkonda panustavad organisatsioonid ja inimesed. Eesmärk on aidata kaasa piirkonna turismiettevõtjate teenusete arendamisele, omavahelisele koostööle ja nähtavuse suurendamisele, et külastajad oskaksid ja sooviksid turismitooteid tarbida. 

Harju-, Rapla-, Läänemaa piirkonna arendustegevusi kaasfinantseerib turismisihtkohtade juhtimisorganisatsioonide sihtfinantseerimise programmi alusel Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus. 

Lisainfo:

Karmen Paju
Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO juht
Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO
Sirge 2, 10618 Tallinn  
Tel +372 506 3770
E-post: karmen@heak.ee

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri