12.02.2024 Uudised

Haapsalu & Läänemaa turismimessil Tourest 8.-10.02.2024

Eesti Näituste messikeskuses toimus  8.-10 veebruar Balti riikide suurim, 31. rahvusvaheline turismimess Tourest, kus oli esindatud ka Haapsalu ja Läänemaa.


Touresti Läänemaa stendis oli esindatud kaaseksponentidena Fra Mare Thalasso Spa, Hestia Hotel Haapsalu Spa, Rannarootsi muuseum, Roosta Puhkeküla ja Vormsi.

Veel tekitas reedel meeleolu Augustibluus pealaval ning laupäeval Haapsalu Valgete Ööde festival andeka kitarristiga meie stendis. Suur aitäh ka 360 KRAADI mängule, kes kaasas meid oma ühe punktina mänguteekonnal.

Lisaks messile toimus 8.veebruar ka „Hosted Buyer Program“ Tallinna Teletornis, kus tutvustas välismaistele reisikorraldajatele Haapsalu ja Läänemaa lõputuid võimalusi turismi turundusjuht Riina Simmer. HBP-programm toob kohale kvaliteetsed ja kontrollitud taustaga välismaised reisikorraldajad Soomest, Rootsist, Norrast, Taanist, Austriast, Shveitsist, Hispaaniast, Itaaliast, Hollandist ja UK-st. Sel korral osales kontaktüritusel 50 välismaist reisikorraldajat, kellele tutvustati Eestit kui atraktiivset ja mitmekülgset turismisihtkohta.

Riina Simmer
Turundusjuht
SA Läänemaa
Harju-, Rapla- ja Läänemaa DMOLoe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri