23.09.2022 Uudised

Algab koolitusprogramm „Tootearenduse ja hinnastamise lähtekohad“

Harju-, Rapla-, Läänemaa ja Tallinna linna sihtkohtade arendamise koostööprojekti raames toimub 11.-13. oktoobril kõigile piirkonna turismiettevõtjatele suunatud koolitusprogramm „Tootearenduse ja hinnastamise lähtekohad“. Heas koostöös Harju Ettevõtlus ja Arenduskeskuse hankepartneri Turundusproff OÜ esindajatega koostatud koolitusprogrammi eesmärk on teenusedisaini põhimõtteid rakendades laiendada tootevalikut, arendada olemasolevaid ja luua uusi Soome ning Rootsi sihtturu fookusega piirkonnaspetsiifilisi marsruute. Kolmepäevane koolitusprogramm on üles ehitatud häkatoni formaadis, mis on intensiivne, kontsentreeritud ja edasist koostöövõimet kasvatav.

Koolitusprogrammi raames leitakse lahendused järgmistele küsimustele:

  • Kui suur on valitud marsruudi ideest huvituv sihtgrupp Soomes ja /või Rootsis?
  • Kui kirglik võiks olla sihtgrupp väljamõeldud idee osas? Kas on tegemist kasvava trendiga?
  • Kui palju on Soome ja/või Rootsi siseturgudel sarnaseid pakkumisi juba olemas?
  • Kas Eesti oma kultuurilise, klimaatilise või muu aspektiga annab sellele ideele olulise lisandväärtuse Soome või Rootsi kliendi jaoks?
  • Kas Soomes ja/või Rootsis on selle teenuse edasimüügile suunatud vahendajaid ja kas on olemas kommunikatsioonikanalid?

Osalejad õpivad koostama marsruudi kirjeldust, hinnastamist ning vahenduse- ja müügiloogikat, leiavad marsruutidele silmapaistva nime ja näitavad ära vähemalt kaks erinevat kohandamise võimalust. Koolitusprogrammi tulemusena valmib kümme uut piirkonda tutvustavat pilootmarsruuti.

Koolitusprogrammi rahastatakse läbi Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutuse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

Vaata kogu programmi SIIT.

Lisainfo:

Karmen Paju

Harju-, Rapla-, Läänemaa ja Tallinna linna
sihtkohtade koostööprojekti juht

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Sirge 2, 10618 Tallinn
Tel +372 506 3770
www.heak.ee

Loe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri