02.04.2024 Uudised

26.03 toimus kevadine Läänemaa turismiasjaliste seminar Haapsalus


Läänemaa turismiasjaliste kevadisel seminaril osales mitmeid kohalikke turismiettevõtjaid ja huvigruppe, kelle eesmärk oli arutada ja edendada Läänemaa turismi arengut. Kohtumispaigaks oli Valge Daam kohvik & Restoran Haapsalus. Seminari teema oli seekord “Kogukondlik turism”. 

Seminari juhatas sisse viimast päeva tööl olev Läänemaa turismijuht Mirje Tammaru. Innustava ja sütitava ettekande tegi Kaidi Kerdt, kes tutvustas Setomaa kogukondlik turismi ja koostööd kohalikul tasandil enda ettevõtte Kirsi talo näitel. Lisaks olid veel ettekanded Kõrvemaa kogukondliku turismi vaatest Marilin Pehka poolt ja Porikuu festivali võimaluste tutvustamine Karet Schönbergi poolt. Harju-Rapla- ja Läänemaa DMO tehtud tegevusi ja uusi plaane tutvustas Karmen Paju ja Review Pro võimalusi Anneliis Jool.

Uus Läänemaa turismijuht Ivika Uusmaa tutvustas 2023 majutuste- ja muuseumide külastuse statistikat ning turundusjuht Riina Simmer madalhooaja tegevusi, messidel Läänemaa esindamisi, turundusvõimalusi ning uusi plaane.

Seminaril osalejad said jagada kogemusi, õppida uusi lähenemisviise ja leida koostöövõimalusi.

Lõpus toimus vaba mikrofon ja kokkuvõte, kus osalejad said väljendada oma mõtteid ja ideid edaspidiseks tegevuseks ning turismi arendamiseks Läänemaal.

Kokkuvõttes oli Läänemaa turismiasjaliste seminar oluline platvorm ideede vahetamiseks, koostööks ja piirkonna turismi arengu edendamiseks, kohtume juba taas sügisel!

Lisainfo:

Ivika Uusmaa
Turismijuht
SA Läänemaa

Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO
Arendusjuht Läänemaal (kultuur, loodus, kestlikkus)
+372 58508990
ivika@visithaapsalu.comLoe lisaks

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.

${i18n('all_posts')}

Uudised

Uudiskiri