Interreg Europe programmi projekt: 01C0073TIB

Projekti kestus: 01.03.2023 – 28.02.2027

Projekt "Tourism in Balance" keskendub külastajate hajutamisele ajas ja ruumis, et leida tasakaal piirkonna külastajate, kogukondade ja keskkonna vahel. Projekt püüab lahendada turismi negatiivseid mõjusid osalevates piirkondades, edendades samal ajal jätkusuutlikke turismipraktikaid. Turism võib piirkonda tuua majanduslikke eeliseid, kuid samal ajal võib see koormata kohalikke kogukondi ja keskkonda. Seetõttu soovivad projektipartnerid ühiselt töötada välja uusi strateegiaid külastajate paremaks hajutamiseks ajas ja ruumis.

Projekti info: https://www.koda.ee/et/meist/meieprojektid/TIB

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.