Harju-, Rapla- ja Läänemaa turismiettevõtjate veebikodu

Harju-, Rapla- ja Läänemaa DMO (Destination Management Organization) on turismisihtkohtade strateegiliseks juhtimiseks, arendamiseks ja turundamiseks loodud koostöömudel. 

Piirkonna arendustegevusi kaasfinantseerib turismisihtkohtade juhtimisorganisatsioonide programmi alusel Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus.

Harju-, Rapla-, Läänemaa DMO eesmärk

Oleme toeks kohalikku arengut toetavate ideede elluviimisel ja omavahelise koostöö arendamisel

Aitame kaasa piirkonna turismiettevõtjate teenusete arendamisele, omavahelisele koostööle ja nähtavuse suurendamisele, et külastajad oskaksid ja sooviksid turismitooteid tarbida.

Koostöös suurendame piirkonna turismitulusid ja rahvusvahelist konkurentsivõimet luues pikaajalise vaate turismi arendamisele, sihtkoha turundamisele, piirkonna mainekuvandile ja turismiressursiga seotud info haldamisele. Pakume paremaid terviklahendusi koondades piirkonna parima kompetentsi.

22

omavalitsust

3

maakonda

1

arenduspiirkond

890+

teenusepakkujat

7

töötajat

Tulekul koolitused ja seminarid

${i18n('material')}

${element.title}

${startDate(element.values.alguskuupaev)}${endDate(element.values.lopukuupaev)}
${element.values.kellaeg}
${element.values.asukoht}

Tutvu turismiettevõtjale loodud koolituste ja seminaridega 

Viimased uudised

SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

Sirge 2, Tallinn 10618
info@heak.ee

Privaatsustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

Kontrastsus

Käesoleval veebilehel on võimalik muuta sisu kontrastsust, et lugemist hõlbustada.

Sisu suurendamine

Sisu suurendamiseks soovitame kasutada veebilehitsejale sisseehitatud funktsionaalsust: hoidke all Ctrl klahvi (OS X operatsioonisüsteemis Cmd klahvi) ja vajutage samal ajal + või - klahvi.

Teine mugav võimalus on kasutada hiirt: hoidke all Ctrl klahvi ja samal ajal liigutades hiire kerimisrulli. Tagasi normaalsuurusesse saab, kui vajutada samaaegselt Ctrl ja 0 klahvile.

Kõik enamlevinud operatsioonisüsteemid sisaldavad seadeid ekraanil esitatava sisu suurendamiseks.

Windows 7’s leiad programmi nimega Magnifier, kui vajutad all vasakul “Start” menüü nupule, trükid Magnifier (piisab juba mõnest esimesest tähest) ja vajutad Enter. Avaneb väike aken, milles on kõik on suurendatult. Vaikimisi jälgib programm hiire kursori asukohta. Windows XP’s leiad Magnifier’i kui liigud Start > All Programs > Accessories > Accessibility > Magnifier.

Apple arvutitel tuleb suurendamise kasutamiseks navigeerida järgnevalt: Apple menüü > System Preferences > Accessibility (või Universal Access) > Zoom.